Poznaj znaczenie skutecznej komunikacji w zbieraniu funduszy dla Twojej organizacji!
Weź udział w warsztacie:
22 czerwca w godz. 10:00-16:30.
Gdańsk, Fundacja RC, al. Grunwaldzka 5
LUB
29 czerwca w godz. 9:00-16:00.
Tczew, Dom Przedsiębiorcy, ul. Obrońców Westerplatte 3
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały oraz poczęstunek w trakcie zajęć. Zapisy odbywają się poprzez formularz on-line: https://forms.gle/t3Mo2fiJjR5Xq9DC7
Na zajęcia zapraszamy organizacje niekorzystające wcześniej ze wsparcia w ramach projektu OWES Dobra Robota. UWAGA: Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do projektu OWES Dobra Robota, w ramach którego organizowane jest niniejsze szkolenie.
Program szkolenia
🔹 Rola komunikacji w fundraisingu
🔹 Narzędzia komunikacji internetowej
🔹 Narzędzia angażowania darczyńców – jak dobrać
🔹 Dane i technologie w komunikacji
🔹 Ścieżka Darczyńcy – budowa długofalowych relacji w oparciu o dane
🔹 Narzędzia przydatne w pracy, zarządzaniu danymi i relacjami z darczyńcami
🔹 Czy sztuczna inteligencja i chatboty (ChatGPT) mogą być pomocne wtworzeniu treści?
🔹 Fundraising w sieci – narzędzia
Prowadząca: Marta Dietrich
Specjalistka ds. zarządzania zasobami ludzkimi i CSR, ukończyła SWPS Uniwersytet Humanistyczno-społeczny na kierunku Socjologia. Zanim przeszła do III sektora pracowała w biznesie jako headhunter i koordynator projektów. Ma doświadczenie we wdrażaniu baz danych typu CRM, planowaniu strategicznym i kształtowaniu wizerunku organizacji.
Swoją przygodę z fundraisingiem rozpoczęła od pracy na rzecz Puckiego Hospicjum. Planowała, wdrażała i prowadziła komunikację z Darczyńcami w Fundacji Court Watch Polska. 5 lat doświadczenia pracy w charakterze fundraisera pozwala jej skutecznie łączyć interesy różnych stron.
Dziś pracuje nad pozyskaniem środków dla Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY.
O sobie mówi: „Jestem typem zadaniowca. Potrafię teoretyzować. Nie napisałam dotąd żadnego podręcznika, bo wciąż jestem w procesach działania.”
Zajęcia są organizowane w ramach projektu OWES Dobra Robota „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Dobra Robota na subregion metropolitalny”, realizowanego przez Fundację Pokolenia w partnerstwie z Obszarem Metropolitalnym Gdańsk-Gdynia-Sopot, Towarzystwem Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie, Pracodawcami Pomorza i Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.
—
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020